De câte ori nu vi s-a întâmplat să vă treziţi după o petrecere şi să nu vă amintiţi ce s-a întâmplat noaptea trecută? Noul videoclip marca Serje Zizzo vine cu o relatare în imagini a ceea ce se întâmplă.
„De obicei, oamenii filmează situaţii de viaţă, dar noi am filmat exact ceea ce am trăit timp de o săptămână. În clip apar oameni de diferite nationalitÄti: portughezi, brazilieni, coreeni, zimbabwe-eni, iar imaginile de la petrecerea din club au fost filmate în timp real, fără duble”, declară Zizzo.
Primul single oficial al lui Zizzo, „BAW”, în colaborare cu Rebecca, a ajuns rapid în topurile muzicale din Canada, iar artistul originar din Republica Moldova a avut prima experienţă pe scenă cu trupa Vâslă Ruptă (România). Mai târziu, Serje Zizzo pleacă în Statele Unite, New York, unde îşi aprofundează cunostiintele în producţie muzicală şi deejaying.
