AcasăARTIȘTI ROMÂNITrupa 3 Sud Est a lansat videoclipul melodiei „Am dat tot“

Trupa 3 Sud Est a lansat videoclipul melodiei „Am dat tot“

Băieții de la 3 Sud Est dau tot pe scena muzicală și lansează piesa și videoclipul „Am dat tot“.

3 sud est am dat tot videoclip

„’Am dat tot’ este o piesă ce are la bază anumite întâmplări din viața noastră, însă nu din acest moment, ci din trecut. Ca în orice relație, există suișuri și coborâșuri, dar atunci când iubești cu adevărat și te implici, ai toate șansele să găsești fericirea”, a spus Laurențiu Duță.

Odată cu împlinirea celor 20 de ani de activitate, băieții de la 3 Sud Est se află în turneul aniversar „20“. Turneul se desfășoară din ianuarie până la sfârșitul anului, și are loc pe litoral, dar și în mai multe orașe din România. Pentru începutul anului 2018, băieții pregătesc un nou album.

Iulian Ioncea
Iulian Ionceahttps://www.traiestemuzica.ro
Cu o experiență de aproape 10 ani în presă, Iulian Ioncea a debutat la ziarul Adevărul de Seară în anul 2009. După câteva luni, a făcut pasul către ziarul Adevărul, iar în anul 2012 s-a mutat la site-ul eva.ro. În 2013 a pus bazele site-ului trăieștemuzica.ro, iar peste doi ani ocupa și funcția de PR la Consiliul Concurenței. Din 2017 se ocupă și de comunicare online la Cat Music. E-mail: [email protected]

LASĂ UN COMENTARIU

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.