joi, aprilie 16, 2026
AcasăARTIȘTI ROMÂNIC.I.A. a lansat o nouă piesă, „Băieţi mai noi“

C.I.A. a lansat o nouă piesă, „Băieţi mai noi“

Băieţii de la C.I.A. au lansat o nouă melodie, intitulată „Băieţi mai noi“, extrasă de pe EP-ul „4G“.

cia baieti mai noi 4g

Instrumentalul piesei „Băieţi mai noi“ îi aparţine lui Byga, versurile sunt semnate de membrii trupei, iar de mix şi master s-a ocupat Karie.

„’4G’ înseamnă patru melodii noi lucrate cu mare atenţie. ‘4G’ înseamnă era vitezei cu care circulă informaţia, muzica în cazul nostru. ‘4G’ înseamnă cel puţin unul de om“, au spus băieţii de la CIA.

Iulian Ioncea
Iulian Ionceahttps://www.traiestemuzica.ro
Cu o experiență de aproape 10 ani în presă, Iulian Ioncea a debutat la ziarul Adevărul de Seară în anul 2009. După câteva luni, a făcut pasul către ziarul Adevărul, iar în anul 2012 s-a mutat la site-ul eva.ro. În 2013 a pus bazele site-ului trăieștemuzica.ro, iar peste doi ani ocupa și funcția de PR la Consiliul Concurenței. Din 2017 se ocupă și de comunicare online la Cat Music. E-mail: [email protected]

LASĂ UN COMENTARIU

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.