joi, aprilie 16, 2026
AcasăARTIȘTI STRĂINIMajor Lazer a lansat, alături de Sean Paul, melodia „Come on to...

Major Lazer a lansat, alături de Sean Paul, melodia „Come on to me“

La aproximativ o săptămână după ce Sean Paul şi-a lansat noul album, Major Lazer prezintă melodia „Come on to me“, interpretată alături de celebrul cântăreţ american.

major-lazer-sean-paul-come-on-to-me

Melodia „Come on to me“ nu se regăseşte pe albumul lui Sean Paul, însă va fi inclusă pe noul EP Major Lazer, intitulat „Apocalypse Soon“.

Pe EP-ul „Apocalypse Soon“ se mai regăseşte şi o piesă interpretată alături de Pharrell Williams, intitulată „Aerosol can“.

Iulian Ioncea
Iulian Ionceahttps://www.traiestemuzica.ro
Cu o experiență de aproape 10 ani în presă, Iulian Ioncea a debutat la ziarul Adevărul de Seară în anul 2009. După câteva luni, a făcut pasul către ziarul Adevărul, iar în anul 2012 s-a mutat la site-ul eva.ro. În 2013 a pus bazele site-ului trăieștemuzica.ro, iar peste doi ani ocupa și funcția de PR la Consiliul Concurenței. Din 2017 se ocupă și de comunicare online la Cat Music. E-mail: [email protected]

LASĂ UN COMENTARIU

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.