Îndrăgita cântăreaţă Loredana concurează pentru categoria Best Romanian Act la premiile MTV Europe Music Awards (MTV EMA) 2013, cu piesa „Apa“, interpretată alături de Cabron.
“Este extraordinar că am fost nominalizată cu piesa ‘Apa’ la Best Romanian Act. E clar că fară Apa nu putem trăi! Am încredere că fanii vor vota Apa şi o vor trimite direct la Amsterdam, in felul acesta Europa va da de gustul Apei româneşti. Mulţumesc fanilor mei, mulţumesc MTV! Dragoste”, a spus Loredana.
Cea de-a 20-a ediţie a prestigioaselor pemii muzicale, care în acest an se desfăşoară pentru prima dată la Amsterdam, va fi transmisa live, pe 10 noiembrie, de MTV România.
Va invităm să vizionaţi videoclipul piesei Apa realizată de Loredana împreuna cu Cabron:
Citeste si despre:
Sean Norvis a adus piesa ”Noaptea pe la 3” pe primul loc în trending timp de opt zile
Care vor fi scenele unde artistii vor crea magie la Untold Dubai
Metamorphosis - bradul conceput special pentru cea de-a 23-a ediție a Festivalului Brazilor de Crăciun, de ech...
Festivalul Untold a fost desemnat câștigător la "Heavent Festival Awards", cel mai mare eveniment dedicat indu...