AcasăVERSURIGATO & Nikolas Sax - Ne-am iubit | Habibi (versuri)

GATO & Nikolas Sax – Ne-am iubit | Habibi (versuri)

Versurile piesei „Ne-am iubit | Habibi”, interpretata de GATO & Nikolas Sax

 

Te-am căutat fiindcă mi-au zis că fără tine simt perfect
Dar n-am știut că dacă ne iubim ne face răni în piept
Și nu a fost să fie, dar nu am niciun regret
Am greșit și eu și tu că nimeni nu-i corect
Ție îți pare rău că ai plecat, dar chiar dacă te întorci
Nu mai putem fi la fel oricât o să te strofoci
Nu îmi place că-s singur, dar iubirea n-are sens
Dacă n-o trăiești pe bune și-o pui numai în vers
Cât de frumos a fost în primele zece zile
Să văd tot ce am visat pe chipul tău și în pupile
Dar cred că ne-am grăbit prea mult, cea mai mare greșeală
A fost să te văd o viață cum te-am văzut prima oară
Și tu la fel pe mine, dar noi suntem și defecți
N-ai cum să vezi iubirea dacă nu înveți să ierți
Nu te mai am, nu mă mai ai, dar e bine cu ce a fost
Am realizat amândoi, că noi n-aveam niciun rost

Te-am iubit atât de tare
Dar iubirea mai și doare
Niciunul nu a greșit
Doar că nu ne-am potrivit

Te-am iubit atât de tare
Dar iubirea mai și doare
Niciunul nu a greșit
Doar că nu ne-am potrivit

Mie-mi zic că trebuie să caut pe altcineva
Ție zic că e mai bine că n-am fost persoana ta
Ne gândim unul la altul, nu o să ne ținem de mână
Doar să ne iubim ca oamenii, nu să fim iar împreună
Ai trecut peste, așa am făcut și eu
Acum e mai ușor, la început a fost mai greu
Am fost motiv ca amândoi să ne schimbăm
Să vedem mult mai bine pe ce drum ne îndreptăm
Chiar de n-a fost să fie sigur e mai bine așa
Tu bine pe drumul tău, eu stăpân pe viața mea
N-am să mai repet greșeala mea, greșeala ta
Că oricine va veni n-am să-l mai tratez așa
Mă bucur că ești bine, ți-am zis că și eu sunt
N-am știut că o greșeală mă va învăța să râd
Dar mai bine hai să râdem împreună
Că ne-am trezit pe pământ după ce am pășit pe lună

Te-am iubit atât de tare
Dar iubirea mai și doare
Niciunul nu a greșit
Doar că nu ne-am potrivit

Te-am iubit atât de tare
Dar iubirea mai și doare
Niciunul nu a greșit
Doar că nu ne-am potrivit

LASĂ UN COMENTARIU

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.